LEGO DUPLO POKÓJ ZABAW

Producent: -
Kod produktu: B435XX10925

DUPLO POKÓJ ZABAW

Opakowanie zestawu można zamienić w wielofunkcyjny pokój zabaw wypełniony kolorowymi zabawkami i szczegółowymi figurkami, które zapewnią maluchom niezliczone godziny ciekawej i rozwijającej zabawy. Pudełko w kształcie domku można wykorzystać nie tylko do zabawy, ale i do przechowywania zestawu. Znajdują się w nim wszystkie klocki i elementy potrzebne do urządzenia udawanego przyjęcia urodzinowego i nie tylko. Figurki z zestawu mają współczesny wygląd i wyposażone są w wiele zabawek i akcesoriów. Z zestawem LEGO® DUPLO® Pokój zabaw maluchy mogą odgrywać pomysłowe historie, takie jak nauka w udawanej szkole lub świętowanie urodzin. Połączenie modelu z zestawem LEGO® DUPLO® Miasteczko: Sypialnia (10926) da jeszcze więcej kreatywnych możliwości. Dzięki uroczym postaciom i barwnym, łatwym do chwycenia klockom ta edukacyjna zabawka doskonale sprawdzi się jako prezent dla dwulatków i starszych dzieci. Teraz urodziny mogą być każdego dnia! Pokój zabaw z meblami ma ok. 10 cm wysokości, 12 cm szerokości i 6 cm głębokości. Pudełko w kształcie domku zmieści wszystkie klocki i elementy, dzięki czemu tę kreatywną zabawkę dzieci mogą mieć zawsze przy sobie. Produkt napędzany wyobraźnią dzieci! Interaktywne zabawki bez elementów elektronicznych rozwijają kreatywność, pomysłowość i umiejętności praktyczne, dając dzieciom satysfakcję z własnoręcznego robienia ciekawych rzeczy. Twórcza zabawa zaczyna się natychmiast po otwarciu pudełka w kształcie domku. Szukasz kolejnych pomysłów na naukę poprzez zabawę? Wypróbuj urodzinową piosenkę DUPLO i inne piosenki ze strony LEGO.pl/DUPLO/Songs. Seria LEGO® DUPLO® Miasteczko wprowadzi przedszkolaków w świat znanych scenariuszy, uroczych postaci i pomysłowej zabawy. Niekonwencjonalne zestawy początkowe DUPLO zachęcają do swobodnej zabawy w udawanie, która ma dobroczynny wpływ na młode umysły. Zestawy LEGO® DUPLO® spełniają najwyższe standardy branżowe. Dzięki temu maluszki mogą z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki — i tak jest niezmiennie od 1969 roku! W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, gryziemy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO® DUPLO®, by mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.