Lego Duplo Pomoc Drogowa 10918

Lego Duplo Pomoc Drogowa 10918 Kierowanie niebieskim holownikiem na miejsce wypadku nauczy dzieci, jak ważna jest praca zespołowa w dążeniu do wspólnego celu i pomaganiu innym. Dzięki temu holownik rewelacyjnie sprawdzi się jako pierwsza zabawka konstrukcyjna i edukacyjna dla dzieci. Ten początkowy zestaw LEGO® DUPLO® zawiera czterokołowy holownik do popychania z nadrukami chłopca i dziewczynki w oknach oraz dźwigiem z hakiem, który dzieci mogą podnosić i opuszczać podczas zabawy. Maluszki mogą pojechać holownikiem na miejsce wypadku, podnieść lub opuścić hak na dźwigu, a potem wspólnymi siłami pomóc potrzebującym. Zabawka inspiruje do odgrywania niezliczonych misji ratunkowych. Zestaw z popychanym holownikiem spodoba się każdemu miłośnikowi samochodów i superbohaterów w wieku od 18 miesięcy. To świetny pomysł na prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji. Holownik ma ok. 9 cm długości, 7 cm wysokości i 6 cm szerokości, więc dzieci mogą łatwo bawić się w dowolnym miejscu. Klocki można połączyć z innymi zestawami LEGO® DUPLO®, by budować jeszcze więcej dzieł. Zestaw LEGO® DUPLO® Pomoc drogowa napędzany jest dziecięcą wyobraźnią. Do przeżywania niezliczonych przygód za kierownicą holownika nie są potrzebne żadne baterie. Zabawa zaczyna się natychmiast po otwarciu pudełka. Proste instrukcje zawierają pomysły i inspiracje dla rodziców i dzieci, dzięki którym można czerpać jak największe korzyści z tej rozwijającej, wielofunkcyjnej zabawki. Zestawy LEGO® DUPLO® rozwijają wyobraźnię przedszkolaków poprzez budowanie, naukę i swobodną zabawę. Znajome scenerie, ciekawe postacie i łatwe do chwycenia klocki inspirują młode umysły. Zestawy LEGO® DUPLO® spełniają najwyższe standardy branżowe już od 1969 roku, dzięki czemu wszystkie klocki pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, gryziemy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO® DUPLO®, by mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny dla dzieci spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.