LEGO FRIEND SZPITAL W HEARTLAKE 41394

SZPITAL W HEARTLAKE

Podczas zabawy w lekarza, pacjenta i odwiedzającą go Emmę dzieci poczują przyjemność płynącą z opieki nad innymi. Kolorowy i szczegółowy zestaw LEGO® Friends 41394 Szpital w Heartlake pozwoli im odtwarzać scenariusze znane z prawdziwego życia. Gabinet zabiegowy wyposażony jest w aparat rentgenowski do złożenia z klocków. W budynku jest również ogród na dachu, akcesoria medyczne i trzy minilaleczki LEGO® Friends — Emma, Ethan i dr Maria — które pobudzą wyobraźnię dzieci. Maluchom spodoba się jazda zabawkową karetką LEGO®, w której zmieści się pacjent na noszach. Opcje zabawy poszerzają akcesoria medyczne oraz wózek inwalidzki dla minilaleczki. 379 elementów sprawia, że tym zestawem LEGO® można bawić się na różne sposoby. To ciekawy prezent na urodziny lub święta albo upominek niespodzianka dla dzieci w wieku od 6 lat — do zabawy w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Szpital LEGO® ma ok. 19 cm wysokości, 22 cm szerokości i 6 cm głębokości, więc nie zajmuje wiele miejsca. Dzieci mogą połączyć go z innymi zestawami LEGO®, by mieć jeszcze więcej możliwości zabawy. Ten zestaw konstrukcyjny dla dzieci nie wymaga baterii — składa się wyłącznie z klocków LEGO®, więc świetnie nadaje się do rozbudzania nieograniczonej dziecięcej kreatywności, a niezapomniane przygody mogą trwać bez końca! Chcesz kupić ten zestaw lekarski dla kogoś, kto nie zna się na składaniu modeli LEGO®? Żaden problem — przejrzyste instrukcje wyjaśnią krok po kroku, jak zbudować zabawkę. Wystarczy otworzyć pudełko i brać się do dzieła! Wprowadź małych budowniczych w świat LEGO® Friends. W mieście Heartlake przyjmą ich z otwartymi ramionami! Dzieci mogą tu odkryć nowe pasje, a najlepsi przyjaciele chętnie im w tym pomogą. Klocki konstrukcyjne LEGO® spełniają najwyższe branżowe standardy oraz nasze wewnętrzne kryteria jakościowe. Budowanie zestawów LEGO Friends to czysta przyjemność, bo klocki łączą się pewnie i można je za każdym razem z łatwością rozdzielić. W Grupie LEGO testujemy klocki i elementy LEGO® na wszelkie możliwe sposoby, by mieć pewność, że każdy zestaw LEGO Friends dla małych budowniczych spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.