LEGO FRIENDS AUTO ELEKTYCZNE OLIVII 41443

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX41443

Zestaw LEGO® Friends Samochód elektryczny Olivii 41443

przypadnie do gustu wszystkim dzieciakom, które troszczą się o planetę. Pozwól im wyruszyć prosto przed siebie! Zestaw obiecuje wiele godzin przygód w podróży na niby i ucieszy dzieci, które interesują się pojazdami i chcą chronić środowisko. Zabawa w nowoczesnym stylu Kolorowe elektryczne autko ma miejsca dla minilaleczek Mii i Olivii, a na tylnym siedzeniu może podróżować szczeniak Elliot. W pudełku jest także model stacji ładowania, który również nawiązuje do ochrony środowiska — ma turbinę wiatrową i panel słoneczny. Teraz jazda samochodem nie musi oznaczać zatruwania powietrza spalinami! Zabawki z sercem Podaruj maluchom zestaw, który pozwoli im odkryć serię LEGO Friends i nauczyć się, jak uczynić świat czystszym miejscem, gdzie każdy troszczy się o innych. Zawiera on także znane postacie, z którymi łatwo się identyfikować. Można go też połączyć z dowolnymi klockami LEGO, więc dziecięca wyobraźnia wejdzie na wysokie obroty!