LEGO FRIENDS DOM STEPHANIE 41398

Dostępność: brak towaru

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX41398

Pozwól, by mali budowniczowie dali się porwać zabawie w rodzinę z zestawem LEGO® Friends Dom Stephanie 4+ (41398)

Dzieci mogą udawać, że są Stephanie, która spędza czas w swojej przytulnej sypialni albo bawić się w mamę i tatę, którzy opiekują się córeczką i psem Dashem. Dostęp do wszystkich części Górna część domu jest zdejmowana, dzięki czemu małe rączki będą mogły wygodniej sięgnąć do wszystkich niezwykłych detali na parterze. To oznacza również, że dwójka przyjaciół może bawić się tym modelem jednocześnie, bo każdy będzie mieć dla siebie część podłogi! W modelu domu dzieci znajdą wiele uroczych funkcji, które dodatkowo ożywią kreatywną zabawę. W zestawie jest także miniaturowa huśtawka, by zabawa mogła się przenieść poza dom. Idealny zestaw dla przedszkolaków Ten zestaw LEGO 4+ w ciekawy sposób nauczy kreatywne przedszkolaki budowania z klocków. Zawiera dwa specjalne klocki startowe, by początkujący mogli poczuć dumę z samodzielnego złożenia modelu. Zestaw zawiera instrukcje Instructions PLUS dostępne w aplikacji LEGO Building Instructions. Pozwalają one dzieciom wyświetlić na ekranie podgląd budowanego modelu i w ten sposób rozwijać wyobraźnię oraz nabierać pewności siebie.

Może te produkty Ci się spodobają ?
Marioinex Klocki Waffle- Helikopter
101,36 zł
PROMARKER SOFT PEACH O138
10,52 zł
ZAKREŚLACZE NEOLINE 4 KOLORY YN TEEN
6,90 zł
AUTO RATUNKOWE METALOWE
4,72 zł
Trefl Puzzle 500 Widok na TaTry
18,67 zł 16,80 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (INPOST KURIER) już od 149,00 zł.