LEGO FRIENDS DOMEK PAND NA DRZEWIE 41422

Dostępność: ostatnie sztuki

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX41422

Zapraszamy dzieci na poszukiwanie przygód w dżungli z zestawem LEGO® Friends Domek pand na drzewie 41422

gdzie będą mogły zaopiekować się uratowanymi zwierzakami. Szukasz prezentu, który przez wiele godzin nie pozwoli się nudzić zwariowanym na punkcie zwierząt 7-latkom i starszym dzieciom? Oto on — domek na drzewie w komplecie ze zjeżdżalnią oraz poziomymi drabinkami. LEGO Friends z dumą wspiera działania grupy National Geographic Explorers. Śladami najlepszych przyjaciół Pozwólmałym budowniczym odtwarzać sceny z ulubionego programu telewizyjnego LEGO® Friends i przeżywać przygody w zaciszu dziecięcej sypialni. Ten uroczy zestaw opowiada o ratowaniu zwierząt i pozwoli dzieciakom zająć się wciągającą zabawą w samodzielne wymyślanie opowieści. Zestaw ze zwierzętami z dżungli zachęci dzieci, by uczyły się opiekować zwierzętami i troszczyły się o środowisko. Więcej radości z budowania! Pobierz aplikację LEGO Building Instructions, by dzieci mogły skorzystać z instrukcji Instructions PLUS, które pozwalają obracać, powiększać i wizualizować model, zanim w ogóle zostanie zbudowany!