LEGO FRIENDS KOSTKA ANDREI Z KRÓLIKIEM 41666

Dostępność: średnia ilość

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX41666

Kostka z królikiem LEGO® Friends to idealny prezent dla dzieci, które lubią kreatywność w zabawie

Przenośna kostka Andrei z królikiem (41666) zachęca do zabawy w opiekę nad zwierzątkiem i świetnie prezentuje się na półce. Kostka zawiera minilaleczkę LEGO® Friends Andreę, figurkę królika w jednym z czterech dostępnych kolorów, klatkę do zbudowania, grzyb i drzewo, a także cały koszyk inspirujących akcesoriów. Elementy zestawu LEGO® Friends można wyjąć z kostki lub spakować i zabrać do przyjaciół, by wspólnie bawić się z króliczkiem. Wprowadzenie do świata LEGO® i świetny prezent urodzinowy lub drobny upominek bez okazji dla dzieci w wieku od 6 lat, które lubią opiekować się zwierzętami. Mała kostka ma ok. 8 cm długości i 13 cm wysokości, ale mieści mnóstwo frajdy w stylu LEGO®. Dzięki uszkom z tkaniny (nowość na styczeń 2021 r.) i dekoracji w postaci króliczego pyszczka będzie fajną ozdobą na półkę. Troskliwe dzieci chętnie sięgną po zestawy ze świata Heartlake City, by bawić się ze zwierzętami w towarzystwie przyjaciółek LEGO® Friends, z którymi łatwo im się utożsamić. Elementy, z których zbudowana jest ta nowa zabawka LEGO®, spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku. Klocki i elementy kreatywnych zestawów LEGO® zostały przetestowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Może te produkty Ci się spodobają ?