LEGO FRIENDS KOSTKA MII Z MOPSEM 41664

Dostępność: średnia ilość

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX41664

Zestaw LEGO® Friends Kostka Mii z mopsem 41664 zachęca do opieki nad zwierzętami

Urocza skrzyneczka ozdobiona psim motywem pozwala zaopiekować się zabawkowym szczeniakiem, a do tego jest tak mała, że można się nią bawić w podróży. W środku minilaleczka LEGO® Friends Mia, figurka mopsa (kolor jest niespodzianką) oraz szafka na kość do żucia i psie ciasteczko, którą trzeba zbudować. Dzieci mogą bawić się elementami zestawu poza kostką lub schować klocki do środka i nosić wszędzie ze sobą. Doskonały wybór na prezent bez okazji dla dzieci w wieku od 6 lat, które lubią zabawkowe zwierzaki. Proste modele z tych zestawów mogą być świetnym wprowadzeniem do świata niezwykłych konstrukcji LEGO®. Kostka ma ok. 8 cm szerokości i 7 cm wysokości. Jest ozdobiona pyszczkiem mopsa i uszami z tkaniny, więc może być świetnym małym prezentem, który doda psiego uroku dziecięcemu biurku. Pokaż dzieciom świat Heartlake City i LEGO® Friends. Znajdą tam kolorowe zabawki i postacie, z którymi łatwo się identyfikować, a także inspirację do wielu godzin zabawy — solo lub z najlepszymi przyjaciółkami. Przenośna zabawka jest trwała i zniesie trudy podróży. Produkty LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić. Kreatywne prezenty LEGO® Friends są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.