LEGO FRIENDS NA RATUNEK SŁONIĄTKU 41421

Dostępność: brak towaru

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX41421

Dzieci mogą wcielić się w postacie bohaterek, które pędzą na ratunek uwięzionemu w bagnie słoniątku! Zestaw Na ratunek słoniątku (41421)

obfituje w elementy zachęcające do używania wyobraźni. Dzieci mogą tu połączyć siły z dziewczętami z LEGO® Friends i dać się wciągnąć zabawie w odgrywanie ról, która potrwa wiele godzin. LEGO Friends z dumą wspiera działania grupy National Geographic Explorers. Na kołach do akcji! Mali fani motoryzacji z radością popędzą na miejsce akcji zabawkową ciężarówką. Jest ona wyposażona w łopatę do kopania w błocie oraz hak, który pozwala wyciągnąć zwierzę z bagna. Później dzieci mogą zaczepić do fioletowej ciężarówki fajną przyczepę i zawieźć słoniątko w bezpieczne miejsce. • Świetny pomysł na świąteczny prezent dla dzieci, które lubią zabawy pełne akcji. Dzięki zestawom LEGO Friends, które opowiadają o ratowaniu zwierząt, dzieci będą się nie tylko wesoło bawić, ale także poszerzą horyzonty. Nowoczesna pomoc w budowaniu W bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions są dostępne instrukcje Instructions PLUS. To cyfrowy, interaktywny poradnik budowania, który ułatwia dzieciom łączenie klocków, pozwalając powiększać i obracać widok powstającego modelu. Czy może istnieć lepszy sposób budowania?

Może te produkty Ci się spodobają ?
MAMMOET SAMOCHÓD JEŹDZIK
92,04 zł
Marakasy
5,78 zł
ŹREBIĘ QUARTER M
13,20 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (INPOST KURIER) już od 149,00 zł.