Klocki Lego Minecraft Rafa Koralowa 21164

Lego Minecraft Rafa Koralowa 21164

Praktyczny prezent, jakim jest zestaw LEGO® Minecraft™ 21164 Rafa koralowa, przenosi podwodne przygody znane z gry do rzeczywistości dzięki klockom LEGO, które można przekształcać bez końca.

• Solidny zestaw LEGO® Minecraft™ zawiera popularną, uzbrojoną w miecz bohaterkę Alex w hełmie nurka i magicznych portkach, a także utopca, dwie rozdymki (jedną „nadętą” i jedną zwykłą) oraz inne akcesoria.

• Dzieci mogą dołączyć do odważnej, znanej z gry Minecraft™ bohaterki Alex i razem z nią dać nura do oceanu w poszukiwaniu skarbu ukrytego gdzieś na kolorowej rafie, a także podjąć walkę z utopcem, który atakuje z zaskoczenia.

• Dla osób w wieku od 7 lat. Zachwyć fanów Minecrafta™ zestawem konstrukcyjnym, który przenosi grę do rzeczywistości. To doskonała niespodzianka dla graczy, którzy chcą przeżyć niesamowitą przygodę w stylu Minecrafta.

• Zestaw ma ok. 7.0 cm wysokości, 10.0 cm szerokości i 10.0 cm głębokości, więc idealnie nadaje się do praktycznej zabawy, a jednocześnie stanowi imponującą ozdobę.

• Kolorowa rafa koralowa jest pełna autentycznych detali znanych z Minecrafta™ oraz niesamowitych akcesoriów takich jak ukryta otwierana skrzynia ze skarbem: rybą i perłą.

• Ten solidny zestaw LEGO® Minecraft™ można przekształcać do woli i w łatwy sposób połączyć z innymi zestawami LEGO Minecraft.

Wymiary opakowania: 14.1 x 12.2 x 6.1 cm