LEGO MINECRAFT ŻŁOBEK DLA PAND

LEGO MINECRAFT ŻŁOBEK DLA PAND

Wielofunkcyjny zestaw z pandami pozwoli odegrać ulubione historie ze świata Minecraft™. Dzieciom spodoba się zabawa klockami LEGO® w stylu Minecraft oraz składanie budynku żłobka i opiekowanie się uroczymi figurkami pand. Nowość na styczeń 2020 r.: najsłodsze moby z Minecrafta™! Figurki dużej i małej pandy siadają, stają i poruszają głowami. W odwiedziny przyszedł do nich ocelot, wokół rośnie bambus, a Alex przyniosła ciasto, którym się z nimi podzieli. Dzieci mogą bawić się i budować we fragmencie własnego świata Minecraft™. Pandom trzeba przygotować chatkę z łóżkiem na dachu, na którym zmęczony maluch mógłby się zdrzemnąć. Alex ma ze sobą także diamentowy kilof — na wypadek, gdyby znalazło się trochę złota do wydobycia! Wielofunkcyjny zestaw Minecraft™ dla chłopców i dziewczynek od 7 lat doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji. Przypadnie do gustu również miłośnikom pand i graczom w Minecrafta, którzy szukają nowych sposobów zabawy swoją ulubioną grą. Zestaw o wymiarach ok. 19 cm długości, 9 cm wysokości i 8 cm szerokości przenosi emocje znane z gry Minecraft™ do prawdziwego świata. Dzieci mogą urozmaicić zabawę jeszcze bardziej, łącząc model z innymi zestawami LEGO®. Produkt nie wymaga baterii, więc zabawa zaczyna się od razu po otworzeniu pudełka. Samodzielna zabawa eksploracyjna angażuje dziecięcą wyobraźnię i rozwija zręczność, kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Proste instrukcje pozwolą dzieciom natychmiast zabrać się do budowania i zabawy. A jeśli gdzieś się zawieruszą, możesz pobrać je ponownie ze strony LEGO.plbuildinginstructions. Każda zabawka konstrukcyjna LEGO® Minecraft™ przenosi cyfrowy świat gry Minecraft do prawdziwego życia. Wysokiej jakości modele LEGO Minecraft o autentycznym wyglądzie to zupełnie nowy wymiar dziecięcej zabawy! Wszystkie zabawki LEGO® spełniają najwyższe branżowe standardy oraz nasze wewnętrzne kryteria jakościowe. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie klocki będą pasować do siebie i będzie można je zawsze z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku. W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, gryziemy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO®, by sprawdzić, czy spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości — więc masz pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne.