LEGO NINJAGO DŻUNGLOWY CHOPPER LLOYDA 71745

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX71745

Zestaw LEGO® NINJAGO® Dżunglowy chopper Lloyda 71745

Wspaniały pojazd ninja 2 w 1 składający się z motocykla ninja i deski surfingowej. Taka zabawka daje dzieciom mnóstwo możliwości zabawy. Zestaw ninja zawiera trzy minifigurki. Wyspiarski Lloyd oraz wyspiarska Nya mają broń, która pozwoli im zmierzyć się ze strażnikiem grzmotu wyposażonym w fajną włócznię i tarczę. Motocykl ma działające zawieszenie, otwierany kokpit dla wyspiarskiego Lloyda oraz odczepianą latającą deskę surfingową, na której Nya może ruszyć do walki. Ten zestaw ninja to ciekawe wyzwanie konstrukcyjne dla siedmiolatków i starszych dzieci. Doskonale sprawdzi się też jako prezent dla kogoś, kto zasłużył na upominek. Motocykl ma ok. 16 cm wysokości, 21 cm długości i 6 cm szerokości. To rozmiar idealny dla przenośnej zabawki, którą zabierzesz także w podróż. W sprzedaży jest dostępnych więcej zestawów NINJAGO® inspirowanych serialem telewizyjnym, w tym Dżunglowy smok (71746), Wioska strażników (71747) oraz Morska bitwa katamaranów (71748). Seria LEGO® NINJAGO® to niezwykła kolekcja wspaniałych zestawów, dzięki którym dzieci oderwą się od elektroniki i rozwiną przydatne umiejętności podczas kreatywnego odgrywania ról. Już od ponad sześciu dekad klocki do budowania LEGO® są produkowane z wysokiej jakości materiałów, aby zawsze można było je łatwo połączyć i rozdzielić. Nie trzeba być sprawnym jak ninja! Klocki LEGO® spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, więc dzieci są zawsze w bezpiecznych rękach.