LEGO NINJAGO SAMOCHÓD COLE"A 71706

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX71706

Zestaw LEGO® NINJAGO® 71706 Samochód Cole’a

zawiera dwie minifigurki i na pewno ucieszy wszystkich fanów zabawkowych samochodów do zbudowania oraz figurek akcji ze świata NINJAGO. Ten samochód ze świata NINJAGO jest łatwy w budowie i ucieszy każde dziecko. Dzieci mogą posadzić za kierownicą tego samochodziku bohaterskiego ninja z NINJAGO, Cyfrowego Cole'a, i odgrywać opowieści o jego walce z Hausnerem o cenną Key-Tanę z gry Prime Empire. Nowa, fajna metoda budowania! Przy budowie tego zabawkowego samochodu dzieciom mogą pomóc interaktywne cyfrowe instrukcje Instructions PLUS. To narzędzie jest dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life i pozwala obracać oraz przybliżać widok modelu, tak aby jeszcze młodsze dzieci poradziły sobie z odpowiednim złożeniem klocków LEGO. Idealne prezenty LEGO Zabawki LEGO NINJAGO 4+ otwierają przedszkolakom drzwi do świata niezliczonych przygód, gdzie można całkiem puścić wodze wyobraźni i oddać się budowaniu ulubionych postaci, pojazdów i budynków. Zawierają one podstawki startowe, które ułatwiają budowanie, co pozwala początkującym konstruktorom poczuć dumę z samodzielnego złożenia modelu. Fajny zabawkowy samochód Cole’a z LEGO® NINJAGO®. Ten prosty zestaw LEGO będzie świetną pomocą dla maluchów, które dopiero uczą się budować, a kolejne, łatwe do wykonania etapy tego procesu pomogą dzieciom nabrać większej pewności siebie. Samochód ma podwozie z klocka startowego, aby ułatwić dzieciom budowanie. W zestawie jest też Cyfrowy Cole i Hausner na swojej deskolotce. Przedszkolaki będą się świetnie bawić, wymyślając i odgrywając scenki z gry Prime Empire. Ten świetny zestaw to nowość na styczeń 2020 r. Dzieci znajdą w nim figurki Cyfrowego Cole’a i Hausnera ze świata NINJAGO®, które pozwolą im przeżywać wspaniałe przygody w świecie gry wideo Prime Empire. Zestaw zawiera 52 elementy i będzie świetnym prezentem pod choinkę dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 lat, którzy szybko poradzą sobie ze złożeniem zabawkowego samochodziku. Fani wojowników z niezwykłego świata NINJAGO® znajdą w nim mnóstwo inspiracji do wymyślania własnych zabaw. Samochody LEGO® NINJAGO® są świetne do zabawy w domu, ale można je także łatwo spakować i zabrać w podróż. Samochód Cole’a ma ok. 4 cm wysokości, 10 cm długości 6 cm szerokości. Ten zestaw nie potrzebuje baterii — paliwem dla samochodziku jest dziecięca wyobraźnia, a to znaczy, że wyścigi i walki w NINJAGO® będą mogły trwać bez końca. Pomocą w nauce budowania będą dla przedszkolaków cyfrowe instrukcje Instructions PLUS z intuicyjnymi funkcjami przybliżania, obrotu i wizualizacji postępów budowania. Dzieciaki będą zachwycone możliwością obserwowania, jak ich zabawki akcji budzą się do życia. Zabawki do budowania LEGO® 4+ są dla małych dzieci wprowadzeniem do bogatego świata ulubionych filmów, postaci z telewizji i bohaterów dnia powszedniego. Pomagają im zrozumieć cel kolejnych etapów budowania modelu i zyskać większą pewność siebie. Klocki LEGO® już od ponad 60 lat niezmiennie odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Dzięki temu zachowują spójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — nawet w krainie NINJAGO®! Te klocki i elementy LEGO® zostały poddane wyczerpującym testom i spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości. Mając zestawy konstrukcyjne LEGO, nie musisz się niczym martwić.

Może te produkty Ci się spodobają ?
PROMARKER LEMON Y747
10,59 zł
ZDROWO I KOLOROWO WARZYWA
3,50 zł
ZESZYT A4 60 LINIA @
4,22 zł
ZESZYT A5 60 KRATKA MAT+UV @
2,03 zł
ZESZYT A5 60 KRATKA BB PASTEL
3,83 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (INPOST KURIER) już od 149,00 zł.