LEGO NINJAGO WYŚCIGÓWKI JAYA I LLOYDA 71709

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX71709

W zestawie Lego Ninjago Wyścigówka Jaya i LLoyda 71709

czeka niezwykły zabawkowy motocykl oraz samolot. Fani LEGO® NINJAGO® będą mieć wiele radości, budując ten zestaw, a potem w pojedynkę lub ze znajomymi pędząc wyścigówkami Jaya i Lloyda! Dzieci dadzą się porwać wciągającym przygodom w świecie ninja, gdzie Cyfrowy Jay pędzi zabawkowym samolotem, a Cyfrowy Lloyd goni złego Hausnera swym motocyklem. Więcej zabawy Budowanie zabawkowego samolotu i motocykla z tego zestawu może być teraz jeszcze prostsze i fajniejsze dzięki interaktywnym instrukcjom Instructions PLUS. Są one dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life i pozwalają obracać oraz przybliżać widok modelu, tak aby dzieci poradziły sobie z samodzielnym ukończeniem modelu. Przy tym zestawie taki przewodnik świetnie się sprawdzi. Idealny prezent urodzinowy dla dzieci Zestawy LEGO NINJAGO to drzwi do tajemniczego świata, w którym dzieci mogą puścić wodze fantazji i wcielić się w postacie dzielnych wojowników ninja, którzy walczą ze złem. Niesamowite zabawki, w tym mechy, motocykle, odrzutowce, smoki, świątynie i inne fajne dodatki zapewnią dzieciom wiele godzin zabawy w odgrywanie ról.