LEGO STAR WARS MIKROMYŚLIWIEC SOKÓŁ MILLENIUM 75295

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX75295

Lego Star Wars Mikromyśliwiec Sokół Millennium 75295

ma miejsce na minifigurkę LEGO® Hana Solo uzbrojonego w blaster i dwa działka na klocki, więc pomysłowa zabawa może się zacząć od razu. Zestaw do budowania idealnie łączy się z zestawem Mikromyśliwce: AT-AT kontra Tauntaun (75298), więc zabawa może być jeszcze fajniejsza. Ten trwały zestaw liczy 101 elementów i łatwo go złożyć lub przerobić po zakończonej zabawie. Będzie idealnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla kreatywnych dzieci w wieku od 6 lat. Wymiary mikromyśliwca: ok. 4 cm wysokości, 8 cm długości i 7 cm szerokości. Tak mały model łatwo spakować do plecaka, by dziecko nie nudziło się w podróży. Chcesz kupić ten zestaw fanowi Gwiezdnych Wojen™, który stawia pierwsze kroki w świecie LEGO®? Bez obaw. W komplecie znajdują się szczegółowe instrukcje z obrazkami, dzięki którym nawet nowicjusze bez trudu złożą model. Zestawy LEGO® Star Wars™ do zbudowania to doskonały prezent dla dzieci i dorosłych fanów, którzy lubią odtwarzać sceny z filmowej sagi, wymyślać własne przygody i prezentować samodzielnie zbudowane modele kolekcjonerskie. Elementy LEGO® od 1958 r. spełniają wymogi najwyższych standardów branżowych. Dzięki temu łatwo je połączyć i nie trzeba do tego używać Mocy. Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.