LEGO STAR WARS ŚMIGACZ ŚNIEŻNY 75268

>h2>Zestaw Lego Star Wars konstrukcyjny Śmigacz śnieżny 75268 może być fajnym wprowadzeniem do uniwersum LEGO® Star Wars™ dla dzieci w wieku od 4 lat. Modele śmigacza śnieżnego, stacji obronnej Baza Echo oraz ścigacza są łatwe do zbudowania i mają ciekawe uzbrojenie, w tym wyrzutnię dysków, która pozwoli urządzić bitwy na niby. Są tam też dwie minifigurki — bohaterski pilot Rebelii Wedge Antilles oraz szturmowiec śnieżny — które będą natchnieniem do odgrywania przygód z podziałem na role. Wypróbuj instrukcje Instructions PLUS! Przy budowie tych modeli mogą pomóc interaktywne cyfrowe instrukcje Instructions PLUS. Są one dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life na smartfony oraz tablety i pozwalają obracać oraz przybliżać widok modelu, tak aby ułatwić dzieciom odpowiednie połączenie klocków LEGO. Witaj w świecie 4+! Zabawki konstrukcyjne LEGO Star Wars dla dzieci w wieku od 4 lat są dla przedszkolaków wprowadzeniem do uniwersum Star Wars z jego bohaterami i złoczyńcami. W nauce budowania pomagają specjalne podstawki startowe, dzięki którym nawet zupełni nowicjusze poczują dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko.