LEGO TECHNIC HELIKOPER RATUNKOWY 42092

Niesamowity śmigłowiec z zestawu LEGO® Technic 2 w 1 42092 Helikopter ratunkowy

Model ma szereg realistycznych funkcji, takich jak obracające się wirniki, otwierane drzwi boczne i tylne, działająca wyciągarka oraz nosze. Ten solidny, autentycznie wyglądający helikopter dla dzieci z serii LEGO Technic zbudowany jest z czerwonych, białych i czarnych elementów. Można go przebudować na futurystyczny samolot — to podwójna dawka budowania i zabawy! Obrotowe wirniki, otwierane drzwi boczne i tylne, działająca wyciągarka i nosze. Model zbudowany jest z czerwonych, białych i czarnych części. Otwórz drzwi boczne i uruchom wyciągarkę, by opuścić nosze. Ten model helikoptera LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. Ten łatwy do zbudowania zestaw to doskonały wybór dla konstruktorów rozpoczynających swoją przygodę z serią LEGO® Technic. Zestawy LEGO® Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii. Model LEGO® Technic 2 w 1: można go przebudować na futurystyczny samolot. Helikopter ratunkowy ma ok. 12 cm wysokości, 29 cm długości i 23 cm szerokości. Futurystyczny samolot ma ok. 7 cm wysokości, 27 cm długości i 30 cm szerokości.