LEGO TECHNIC MINI CLAAS XERION 42102

Poznaj świat nowoczesnych maszyn, które pracują na farmach przemysłowych, dzięki wiernej replice ciągnika CLAAS XERION 5000 TRAC VC

z zestawu LEGO® Technic. Ten szczegółowy model „2 w 1” został zaprojektowany tak, aby zapewnić pełen realizm oraz satysfakcję z budowy i zabawy. Wyposażony jest w całą gamę zmechanizowanych funkcji, takich jak obracana kabina operatora, działające ramię dźwigu czy rozkładane podpory. Funkcje sterowane ręcznie to skręt kół osi przedniej, kół obu osi oraz kół obu osi w tym samym kierunku oraz działający chwytak na wysięgniku. Model utrzymany jest w firmowej, zielono-szaro-czerwonej kolorystyce, ma kabinę z wszelkimi detalami i 4 wielkie opony ciągnikowe. W zestawie jest też element w kształcie pnia, który pozwala rozbudować scenariusz zabawy. Model można też przerobić na ciągnik CLAAS XERION 5000 TRAC VC. Model z silnikiem LEGO® Power Functions, który steruje szeregiem funkcji, w tym obrotem kabiny, rozkładaniem podpór i automatycznym ramieniem dźwigu. Ciągnik ma też wielkie opony, działający chwytak oraz możliwość skrętu kół osi przedniej, kół obu osi oraz kół obu osi w tym samym kierunku. Model w kolorze zieleni, szarości i czerwieni — jak w prawdziwym ciągniku. Włącz funkcje LEGO® Power Functions i rozłóż ramię dźwigu lub wysuń podpory. Kabina obraca się automatycznie o 180°, pozwalając na jazdę tyłem. Podnieś wielki pień drzewa chwytakiem na wysięgniku, który otwiera się i zamyka! Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. Zestaw zawiera ponad 1,950 klocków LEGO®. Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 11 do 16 lat. Model typu „2 w 1”: można go przerobić na ciągnik CLAAS XERION 5000 TRAC VC z pługiem zgarniającym. Wymiary ciągnika CLAAS XERION 5000 TRAC VC: ok. 30 cm wysokości, 61 cm długości i 18 cm szerokości. Wymiary ciągnika CLAAS XERION 5000 TRAC VC z pługiem zgarniającym: ok. 21 cm wysokości, 52 cm długości i 35 cm szerokości.