LEGO TECHNIC SAMOLOT WYŚCIGOWY 42117

Dostępność: brak towaru

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX42117

Zestaw LEGO® Technic 42117 Samolot wyścigowy pozwoli dzieciom poczuć się jak prawdziwi kaskaderzy i latać w przestworzach

Ta gratka dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 lat zawiera szczegóły takie jak śmigło, które obraca się, gdy dzieci pchają samolot, a także otwierane pokrywy silnika. Przyciągający wzrok turkusowo-pomarańczowy samolot z naklejkami sponsorów to doskonały upominek na każdą okazję. Model wygląda jak prawdziwy! Model 2 w 1 Samolot wyścigowy można przerobić na samolot odrzutowy, by zabawa dawała jeszcze więcej radości. Dzieci mogą łatwo rozpocząć budowanie dzięki dołączonym instrukcjom Instructions PLUS. Ten interaktywny poradnik dostępny w bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions zawiera narzędzia do powiększania i obracania modelu, a także tryb podglądu ułatwiający samodzielne budowanie. Wiele godzin twórczej zabawy W świecie zestawów LEGO Technic zaawansowane zabawki czekają na małych fanów budowania z LEGO, którzy są gotowi na kolejne wyzwania. Pojazdy wchodzące w skład tych zestawów wyglądają i działają jak prawdziwe, dlatego są doskonałe na początek przygody z inżynierią i mechaniką.