LITERKI/CYFERKI MAGNETYCZNE

Literki i cyferki magnetyczne w słoiku Mega Creative

Pozwól swojemu dziecku już od małego poznawać literki i cyferki Zestaw Mega Creative zaprojektowano w ten sposób, aby pobudzać rozwój dziecka na kilku płaszczyznach rozwojowych. Dziecko, poprzez zabawę, nauczy się podstawowych literek i cyferek jeszcze zanim pójdzie do szkoły! Każdy klocek posiada magnes, dzięki czemu może przyczepić go do większości metalowych płaszczyzn, a zwłaszcza do tablic magnetycznych. Poszczególne figury mogą służyć jako magnes np. do przyczepienia na lodówkę. Całość zapakowano w pudełko w kształcie słoika zakręcane zakrętką z plastikowym uchwytem, dzięki czemu pomoże to w łatwym przenoszeniu zestawu. Całość wykonana z plastiku. Nie wymaga zasilania bateriami. Przeznaczony dla dzieci od lat: 3+. Wymiary opakowania (dł. x wys.) [cm]: 11 x 6.