LOL Suprise Kalendarz Adwentowy

LOL Suprise Kalendarz Adwentowy OOTD

Szaleństwo odkrywania z L.O.L. trwa!

Teraz w jednym zestawie czeka na ciebie aż 25 niespodzianek, 24 ubranka i inne akcesoria + laleczka! Twoje laleczki w końcu mogą poszaleć z modnymi stylizacjami i szalonymi akcesoriami. Opakowanie przypomina kalendarz adwentowy i rozkłada się w taki sposób, że możesz wyeksponować laleczkę w bardzo wyraźny sposób. Okienka z zawartymi niespodziankami są ponumerowane. Dzięki temu możesz odkrywać po jednej niespodziance każdego dnia prawie przez cały miesiąc! Totalne szaleństwo. Jakie ubranka czekają na ciebie w opakowaniu? Jaka laleczka skrywa się w środku? To niespodzianka!

Zawartość zestawu adwentowego:

• 24 akcesoria
  • laleczka
  • kartka z naklejkami

Edycja limitowana!

Laleczki L.O.L kochają dziewczynki na całym świecie. Producentem L.O.L Surprise jest firma MGA. Laleczki wykonane zostały z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, z jak najlepszej jakości materiałów. Każda kolejna seria laleczek LOL wzbudza jeszcze większe zainteresowanie i radość w dzieciach.
Główny zamysł i zabawa polega na niespodziankach. Nigdy nie wiadomo jaka laleczka i akcesoria są w kuli. Zrywając poszczególne warstwy, odkrywamy kolejne niespodzianki, ubranka, akcesoria, laleczkę. Wśród produktów z serii L.O.L Surprise oprócz Laleczek znajdują się ich siostrzyczki i zwierzątka. Każdy zestaw posiada inną liczbę warstw, a każda seria skrywa nowe laleczki i akcesoria.
Nigdy nie wiadomo co skrywają w sobie, więc ekscytująca zabawa nie będzie miała końca.

Dane techniczne

Płeć Dziewczynka