Lalka Barbie Dreamtopia Syrenka podstawowa HGR09

Lalka Barbie Dreamtopia Syrenka podstawowa HGR09

Odkryj podwodny świat zabawy z lalkami syrenkami z linii Barbie™ Dreamtopia o baśniowym wyglądzie! Te lalki Barbie® syrenki z inspirowanym muszelkami topem i wielokolorowym ogonem z efektem ombre zostaną bohaterkami wielu podmorskich przygód i opowieści. Kolorowe włosy i królewska tiara dopełniają morski styl. Każda Barbie® syrenka zgina się w pasie, dzięki czemu można ją posadzić albo imitować „pływanie” w morzu! Dzięki pięknym kolorom i fantastycznym szczegółom lalki syrenki z linii Barbie™ Dreamtopia inspirują dzieci od 3 roku życia do snucia niekończących się bajkowych opowieści.

Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalki nie stoją i nie pływają samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

· Przeżywaj podmorskie przygody z lalkami syrenkami z linii Barbie™ Dreamtopia o fantazyjnym, królewskim wyglądzie w tęczowych kolorach.

· Każda lalka syrenka Barbie® ma piękny top, półprzezroczystą płetwę i kolorowy ogon z efektem ombre.

· Długie kolorowe włosy i królewska tiara uzupełniają magiczną stylizację.

· Dzieci mogą opowiadać własne historie – zginać lalki Barbie® w pasie, aby „pływały” w morzu, albo posadzić je w blasku słońca!

· Dzięki żywym kolorom i fantastycznym szczegółom lalki syrenki z linii Barbie™ Dreamtopia będą świetnym prezentem dla dzieci od 3 roku życia.