Lalka Enchantimals królewna ze zwierzątkiem

Lalka Enchantimals królewna ze zwierzątkiem

Dzieci pokochają te wyjątkowe lalki z linii „Enchantimals”! Mają aż ok. 20 cm wysokości, zginane kolana oraz królewskie stroje i akcesoria, dzięki czemu zachęcają do wymyślania własnych majestatycznych opowieści. Zawsze towarzyszą im ukochane zwierzątka, gotowe pomóc w pełnieniu królewskich obowiązków i wyruszyć ku przygodzie. Do wyboru masz takie urocze pary: Daviana i Grassy, Unity i Stepper oraz Paradise i Rainbow. Zbierz je wszystkie, aby stworzyć własne królestwo Enchantimals!

Cechy produktu:

• poznaj Enchantimals, które przynoszą życzliwość i przygodę całej magicznej krainie,

• lalki Enchantimals (ok. 20 cm) mają zginane kolana oraz wyszukane stroje i akcesoria, dzięki czemu zachęcają do wymyślania własnych majestatycznych opowieści,

• aby zabawa była jeszcze lepsza, wśród akcesoriów są ozdobne naszyjniki, które mogą nosić też ich zwierzęcy przyjaciele,

To idealny prezent dla dzieci od 4 roku życia, szczególnie tych, które kochają zwierzęta!