Lego Batman motocyklowy pościg Batmana i Seliny Kyle 76179

Lego Batman motocyklowy pościg Batmana i Seliny Kyle 76179

Inspirowany filmem „Batman” zestaw LEGO® DC Batman: Motocyklowy pościg Batmana™ i Seliny Kyle™ (76179) to dla siedmioletnich i starszych fanów Batmana™ podwójna dawka zabawy.

W zestawie są dwa motocykle, które zachwycą wszystkich miłośników błyskawicznej akcji z superbohaterami.

Przygody Batmana na dwóch kółkach

Pościg motocyklowy z Batmanem i Seliną Kyle rozwinie wyobraźnię dzieci.

Dwa potężne motocykle i dwie minifigurki oraz Batarang™, miotacz liny z hakiem, łańcuch i klejnot zachęcają do emocjonujących przygód podczas zabawy.

Świecący w ciemności sygnał wzywający Batmana inspiruje do wymyślania kolejnych historii z życia superbohatera, a w bezpłatnej aplikacji

Instrukcje budowania LEGO dzieci znajdą dodatkowy przewodnik po budowaniu.

Mogą w nim przybliżać i obracać powstający model, a także wizualizować swoje postępy w interaktywny sposób, dzięki czemu nawet młodsi konstruktorzy złożą zabawkę bez żadnych problemów.