Lego Duplo Motocykl Policyjny 10900

Lego Duplo Motocykl Policyjny 10900

Zestaw zawiera figurkę LEGO® DUPLO® przedstawiającą policjanta.
• W komplecie motocykl policyjny i budka policyjna z otwieranym oknem.
• Do tego w zestawie jest znak z napisami „stop” po jednej stronie i „go” po drugiej.
• Twój maluszek może jeździć motocyklem policyjnym po mieście, szukać osób potrzebujących pomocy i przeżywać wiele innych przygód.
• Zestaw zachęca do rozwijania umiejętności językowych oraz zabawy w odgrywanie ról, na przykład policjanta sterującego ruchem drogowym lub pomagającego mieszkańcom.
• Policyjny zestaw dla dzieci to idealny prezent dla przedszkolaków.
• Produkty LEGO® DUPLO® zostały zaprojektowane tak, by były łatwe do zbudowania oraz bezpieczne i odpowiednie dla małych rączek.
• W serii Moje miasto LEGO® DUPLO® znajdziesz szereg produktów tworzących kolekcję. Z ich pomocą dziecko nauczy się codziennych czyn = ności, które będzie wykonywać w doskonale znanej scenerii DUPLO.
• Model można połączyć z zestawem 10902 Posterunek policji, by zabawa w policjantów była jeszcze lepsza.
• Motocykl policyjny ma ok. 5 cm wysokości, 9 cm długości i 4 cm szerokości.
• Budka policyjna ma ok. 10 cm wysokości, 6 cm szerokości i 3 cm głębokości.