Lego Duplo Rozbiórka Kulą Wyburzeniową 10932

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX10932

Lego Duplo Rozbiórka Kulą Wyburzeniową 10932

Zabawka z kulą wyburzeniową dla przedszkolaków Zestaw zawiera trzy figurki robotników, dźwig poruszający się w górę, w dół i na boki, buldożer z wytrzymałymi gąsienicami i otwieraną kabiną, wywrotkę, mały domek oraz akcesoria, takie jak głazy i znaki — słowem wszystko, co potrzebne przedszkolakom do zabawy, rozwijania zdolności manualnych i poznawczych oraz nabywania umiejętności społecznych i emocjonalnych. Rodzice i maluchy mogą bez końca bawić się w burzenie domku rozhuśtaną kulą, sprzątanie placu budowy buldożerem, wożenie ciężarówką nowych materiałów budowlanych i odbudowywanie domku. Szukasz idealnej zabawki konstrukcyjnej dla malucha? Linia zestawów LEGO DUPLO Construction została pomyślana tak, by zabawki dostarczały dzieciom stymulacji do rozwoju i mogły zaspokoić ich rosnące potrzeby. Zestawy można też łączyć, co potęguje dobroczynny efekt zabawy.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (INPOST KURIER) już od 149,00 zł.