Lego Duplo Stoisko z Pizzą 10927

Lego Duplo Stoisko z Pizzą 10927

To wspaniały pomysł na początkowy zestaw LEGO, który pozwoli dzieciom uczyć się i rozwijać poprzez zabawę. Uroczy piesek przygląda się z nadzieją w oczach, jak kucharz pichci smakowitą pizzę na swoim stoisku. Kolorowe stoisko ma współczesny wygląd i zawiera drewnianą ladę, menu, stół, krzesło — oraz oczywiście pizzę! Podczas zabawy w budowanie i przebudowywanie tego pełnego atrakcji zestawu maluchy rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową oraz umiejętności społeczne i emocjonalne. Upiecz i zaserwuj wyśmienitą pizzę. Czy piesek zasłużył sobie na kawałek? Odgrywanie pomysłowych historyjek na ciekawym stoisku z pizzą przypadnie do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Ta niezwykła, miniaturowa restauracja zapewni im pyszną zabawę przez cały dzień! To doskonały prezent dla dwulatków i starszych dzieci. Stoisko z pizzą ma ok. 11 cm wysokości, 9 cm szerokości i 7 cm głębokości. Model można przebudować i bezproblemowo połączyć z innymi zestawami LEGO® DUPLO®, by dać dzieciom jeszcze więcej możliwości nauki poprzez zabawę. Ta edukacyjna zabawka dla maluchów i przedszkolaków nie wymaga baterii, więc przepyszna zabawa nigdy się nie kończy! Zabawki LEGO® DUPLO® bez elementów elektronicznych wzmacniają u dzieci kreatywność, wyobraźnię i umiejętność praktycznego myślenia. Dzięki prostym i jasnym instrukcjom dzieci mogą szybko zbudować łatwą pizzerię LEGO® DUPLO® i od razu brać się do zabawy. Z czasem wyobraźnia będzie podpowiadać im nowe, emocjonujące historyjki do odgrywania. Łatwe do chwycenia klocki i sympatyczne, znajome postacie zawarte w zabawkach z serii LEGO® DUPLO® Miasteczko pomagają dzieciom rozwijać umiejętność kreatywnego myślenia oraz koordynację wzrokowo-ruchową, równocześnie zachęcając je do długich godzin pomysłowej zabawy. Zabawki LEGO® DUPLO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie klocki pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1969 roku! Bardzo rygorystycznie testujemy klocki i elementy LEGO® DUPLO®, dzięki czemu mamy pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości — a Ty masz pewność, że nasze zabawki są całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka.