Lego Duplo Wóz Strażacki 10917

Lego Duplo Wóz Strażacki 10917

Na małych strażaków prowadzących czerwony wóz strażacki czekają niezwykłe misje i przygody. Ten ciekawy zestaw nauczy dzieci, jak ważna jest praca zespołowa w dążeniu do wspólnego celu. Wóz strażacki to dobry wybór na pierwszy zestaw LEGO® DUPLO® dla dziecka. Wóz ma cztery koła, na których można go popychać, nadruki chłopca i dziewczynki w oknach oraz ruchomą drabinę do akcji ratunkowych. Zabawka inspiruje do odgrywania niezliczonych misji ratunkowych. Dzieci mogą pojechać wozem strażackim na miejsce zdarzenia, podnieść lub opuścić drabinę, a potem wspólnymi siłami pomóc potrzebującym. Zestaw z wozem strażackim spodoba się każdemu małemu strażakowi w wieku powyżej 18 miesięcy. To świetny pomysł na prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji. Wóz strażacki ma ok. 9 cm długości, 7 cm wysokości i 6 cm szerokości, więc dzieci mogą łatwo zabrać go ze sobą w dowolne miejsce. Klocki można połączyć z innymi zestawami LEGO® DUPLO®, by budować jeszcze więcej dzieł. Produkt nie wymaga baterii. Siłą napędową dla wozu strażackiego z serii LEGO® DUPLO® jest dziecięca wyobraźnia — więc zabawa nigdy się nie kończy! Zabawa zaczyna się natychmiast po otwarciu pudełka. Proste instrukcje zawierają pomysły i inspiracje dla rodziców i dzieci, dzięki którym można czerpać jak największe korzyści z tej wielofunkcyjnej zabawki edukacyjnej. Zestawy LEGO® DUPLO® wprowadzą przedszkolaków do świata budowania i nauki. Znajome scenerie, ciekawe postacie i łatwe do chwycenia klocki ułatwiają swobodną, kreatywną zabawę, która inspiruje młode umysły. Zestawy konstrukcyjne LEGO® DUPLO® spełniają najwyższe standardy branżowe. To oznacza, że maluszki mogą z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki — i tak jest niezmiennie od 1969 roku! W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO® DUPLO®, by mieć pewność, że każdy z nich spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.