Lego Friends Domek na plaży 41428

Lego Friends Domek na plaży 41428

Wyciągnij się wygodnie i zrelaksuj w domku na plaży z zestawu LEGO Friends. Dołącz do Mii i Andrei, które zrobiły sobie super fajny letni wypad. Prosto z molo możesz wskoczyć do roweru wodnego Mii. Popłyń na plażę, gdzie Andrea poczęstuje Cię przekąską. Zajrzyj do domku i obejrzyj fajną sypialnię dziewcząt — jest tam nawet stara mapa skarbów. Po zachodzie słońca dach domku można odchylić, aby odsłonić stanowisko DJ-a Andrei. Podaruj małym budowniczym zestaw LEGO Friends Domek na plaży (41428), by mogła ich porwać fala letnich przygód. W domku z klocków jest wszystko, czego dzieci mogą potrzebować, by latem ani przez chwilę się nie nudzić. Lego Friends Domek na plaży 41428 Lego Friends Domek na plaży 41428 Bohater LEGO Friends Dzieci mogą udawać, że przygotowują sobie hamburgera w kuchni, pedałują na rowerze wodnym, pływają na desce surfingowej lub powstrzymują bezczelnego kraba przed kradzieżą aparatu fotograficznego. Dźwięki zachodu słońca Z tym 444-elementowym zestawem naprawdę nie ma szans na nudę. Jest tam prysznic na świeżym powietrzu i łazienka, w której dziewczęta mogą przygotować się do imprezy. Dach odchyla się, odsłaniając taras ze stanowiskiem DJ-a i głośnikami, światłami oraz klawiaturą. Dzieci mogą bawić się w imprezę z tańcami, która będzie trwać do późna w nocy. Po takiej zabawie trzeba gdzieś odpocząć. Najlepsza będzie do tego przytulna sypialnia z dwoma piętrowymi łóżkami i biurkiem. Dołącz do imprezy LEGO Friends Wprowadź dzieci do świata LEGO Friends. Pozwól im realizować zainteresowania i pasje wraz z Olivią, Mią, Stephanie, Emmą i Andreą. Z pewnością znajdą tam przyjaciółkę, z którą będą się mogły łatwo zidentyfikować.