Lego Minecraft Opuszczona kopalnia 21166

Lego Minecraft Opuszczona kopalnia 21166

ILOŚĆ ELEMENTÓW: 248 WIEK: 7+ LAT Zestaw LEGO® Minecraft™ 21166 Opuszczona kopalnia przenosi Minecrafta do prawdziwego świata — dzieci mogą pomóc głównemu bohaterowi gry wydobywać surowce, budować konstrukcje i przetrwać ciągłe ataki różnych wrogo nastawionych stworzeń. Wydobywaj surowce jak w Minecrafcie Razem ze Steve'em dzieci mogą wydobyć węgiel, żelazo i diament — straszny zombie, upiorny pająk i żywy śluz będą im jednak chciały w tym przeszkodzić. Żeby pokonać wrogie stworzenia, gracze muszą zwabić je do wejścia do jaskini, a potem za pomocą ręcznie sterowanego urządzenia zrzucić im na głowy żwir. Przenieś Minecrafta do prawdziwego świata za pomocą zestawów do budowania z klocków LEGO! Szukasz doskonałego prezentu urodzinowego lub świątecznego dla fana Minecrafta? Zestawy LEGO Minecraft pozwalają dzieciom poczuć frajdę dobrze znaną z gry w prawdziwym świecie. LEGO MINECRAFT Opuszczona kopalnia 21166 Płeć Chłopcy Dziewczynki Zestaw LEGO® Minecraft™ 21166 Opuszczona kopalnia przenosi Minecrafta do prawdziwego świata — dzieci mogą pomóc głównemu bohaterowi gry wydobywać surowce, budować konstrukcje i zwiedzać świat, a także odpierać ataki różnych wrogo nastawionych stworzeń. W zestawie znajdują się postacie i stworzenia znane z Minecrafta™: Steve, zombie, pająk i żywy śluz. Dzieci znajdą w nim również węgiel, żelazo i diament oraz żwir, który może spaść na wrogów. Gracze muszą pomóc Steve'owi wydobyć niezbędne surowce, ale żeby to zrobić, najpierw trzeba zwabić zombie, pająka i żywy śluz do wejścia do jaskini — tam dzieci mogą użyć ręcznie obsługiwanego urządzenia i zrzucić stworzeniom na głowę żwir. Doskonały prezent urodzinowy lub świąteczny dla dzieci w wieku od 7 lat, które chcą przenieść świat Minecrafta™ do rzeczywistości. Ten wszechstronny, zachęcający do nieograniczonej i kreatywnej zabawy zestaw LEGO® Minecraft™ ma ok. 14 cm wysokości, 19 cm szerokości i 12 cm głębokości. Można go również z łatwością połączyć z innymi zestawami LEGO Minecraft.