Lego Minecraft Spaczony Las 21168

Lego Minecraft Spaczony Las 21168

W komplecie cztery figurki: łowczyni z łukiem, strzałą i ochronną zbroją, hoglin z ruchomą głową oraz dwa pigliny z mieczami.

Zestaw ma też wbudowane funkcje wybuchu i lawiny kamieni.

Gracze mogą pomóc łowczyni przejść przez las, omijając lawiny kamieni, wrogie stworzenia i rzekę lawy.

Wysadzenie dynamitu przewróci drzewo, po którym można przejść na drugą stronę rzeki i ruszyć na poszukiwanie kolejnych przygód.

Emocjonujący zestaw klocków LEGO® realistycznie przedstawia mroczny i niebezpieczny spaczony las z gry Minecraft™.

Dla dzieci w wieku od 8 lat. Doskonały prezent dla graczy w Minecrafta™, którzy chcą rozwijać swoją pasję do grania online także w świecie rzeczywistym.

Zestaw ma ok. 13 cm wysokości, 25 cm szerokości i 14 cm głębokości. Doskonale nadaje się do zabawy eksploracyjnej i świetnie wygląda na półce w pokoju dziecięcym.