Leog Duplo LOT PROMEM KOSMICZNYM 10944

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX10944

LEGO DUPLO Town Lot promem kosmicznym 10944

to świetny prezent dla małego astronauty, który nie tylko bawi, ale także inspiruje do używania wyobraźni oraz pobudza rozwój ruchowy i umysłowy. W zestawie figurki astronauty i astronautki, prom do zbudowania z otwieranym kadłubem i kręcącymi się kółkami, ruchoma drabina oraz łazik z kołami i obrotowym radarem na dachu. Odkrywając uniwersum nieskrępowanej zabawy, dzieci będą rozwijać zdolności poznawcze i manualne oraz orientację przestrzenną. Stworzony specjalnie dla maluchów zabawkowy prom to kosmiczna radość dla przedszkolaków od drugiego roku życia i świetny pomysł na prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy. Zabawka ma ok. 20 cm wysokości, 15 cm szerokości i 9 cm głębokości. Można ją układać na różne sposoby i łatwo łączyć z innymi modelami LEGO(R) DUPLO(R) Town. Aby budowanie i zabawa były jeszcze fajniejsze, do kompletu dołączone są instrukcje budowania z zabawną historyjką obrazkową, w której występują modele z zestawu. Zestawy LEGO(R) DUPLO(R) zostały zaprojektowane przez specjalistów -- każdy z nich zawiera elementy pobudzające wyobraźnię i zachęcające do rozwijającej zabawy bez scenariusza, w której rodzice mogą uczestniczyć wraz z dziećmi. Zestawy LEGO(R) DUPLO(R) spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości. Dzięki temu maluchy mogą łatwo chwycić, złączyć i rozłączyć klocki -- i tak jest niezmiennie od 1969 roku. Klocki i elementy LEGO(R) DUPLO(R) są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badanena wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa dzieci.