Gra Umysły i talenty, Mind Skills, Lisciani

Producent: Lisciani Giochi
Kod produktu: B202XX304-PL84654

Gra Umysły i talenty, Mind Skills, Lisciani

Gra planszowa podczas której liczy się szybkość. Podczas rozgrywki każdy z graczy staje przed wieloma zadaniami z różnych obszarów - logiki, obserwacji, umiejętności szybkiego liczenia czy nawet sprytu. Wypełnij je wszystkie i pokonaj swoich przeciwników!

Światowa Organizacja Zdrowia wyodrębniła 10 umiejętności życiowych, które są potrzebne by wyrosnąć na lepszą i szczęśliwszą osobę, która jest w stanie prowadzić godne życie. I to właśnie te umiejętności są rozwijane w grach z tej serii, które są również dla dziecka świetną zabawą. Są to miękkie umiejętności, niezbędne w codziennym życiu. Pozwalają dzieciom lepiej poznać samych siebie, swoje emocje, łatwiej nawiązywać kontakty z innymi ludźmi czy radzić sobie ze stresem.

Wiek: 6-99 lat
EAN: 8008324087280 Producent: Dante