MAGNETO RING MFR-200 GLOW IN THE DARK

Producent: -
Kod produktu: B410XX84111

Magic Ring

to unikalny design i technologia. Składa się w cienkie koło, a następnie rozwija, kiedy kręcisz nim na swojej ręce. Ten niesamowity spinner z metalowymi pierścieniami, działających w oparciu o naukę. Numer jeden w tym sezonie wśród zabawek sensorycznych i edukacyjnych. Dobre zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Może być też pomocne przy zaburzeniach takich jak autyzm czy adhd. Redukuje niepokój, poprawia koncentrację oraz wspomaga wyzbycie się złych nawyków. Zbudowane z wysokiej jakości metalu, jest zestawem wielu zwiniętych obręczy, które potrafią spływać po Twoich rękach i nogach, kiedy przechylasz, przesuwasz i tańczysz. Świetny prezent dla przyjaciół i wciągająca zabawa dla małych i dużych! Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.