MAŁA GIMNASTYCZKA

Kolejna część wspaniałej serii dla dzieci! Do znanego już Pana Siniaczka i Małej Przylepy dołącza nowa bohaterka, równie zabawna i interesująca. Wprowadź swoje dziecko w świat ujmujących stworków, które przeżywają niezwykłe i pouczające przygody. Mała Gimnastyczka to postać, która długo pozostanie w pamięci Waszych dzieci. I to nie za sprawą nietypowego koloru skóry, długich rąk i nóg. Tak naprawdę tajemnicą Małej Gimnastyczki jest to... że w ogóle nie chodzi! Sprężysty krok niebieskiej bohaterki pozwala jej robić niesamowite salta. Ten sposób poruszania się sprawia, że Mała Gimnastyczka przeżywa niesamowite przygody, które w książce ukazane są przez piękne, kolorowe i wyraziste rysunki. "Mała Gimnastyczka" to kolejna książka z cyklów "Mr. Men" oraz "Mała Miss", które zostały napisane przez Rogera Hargreavesa. Na serię składają się przyjazne, zabawne książeczki, których głównym atutem są nieszablonowe postacie, uosabiające znane dorosłym cechy charakteru. Dzieci mają okazję poznać pozytywne, jak i negatywne zachowania, uczą się je rozpoznawać, dzięki czemu kształtuje się samoświadomość własnego postępowania. Tak więc dzieci poznają Pana Leniuszka, Małą Pomocnicę czy Pana Łaskotkiewicza. Kultowa seria Rogera Hargreavesa ukazała się w latach 70. ubiegłego wieku i została pokochana przez wiele rodzin na całym świecie. Do dziś sprzedano ponad 100 milionów egzemplarzy, na ich podstawie powstały seriale dla dzieci oraz zabawki. W Polsce dostępnych jest 80 części tych cyklów, dlatego Wy i Wasze dzieci nie będziecie narzekać na nudę. Ta seria zostanie z Wami na dłużej. Roger Hargreaves to brytyjski autor oraz ilustrator książek dla dzieci. Inspiracją do napisania książek dla najmłodszych był syn autora, który chciał się dowiedzieć, jak wyglądają łaskotki. Pisarz narysował zabawnego pomarańczowego stworka o giętkich ramionach i tak powstała pierwsza książeczka pt. "Pan Łaskotkiewicz". W ten sposób stworzył interesujący świat postaci, które nie tylko bawią miliony dzieci na świecie, ale również uczą.