MARAKASY

Producent: Brimarex
Kod produktu: B210XX1579546

EAN: 5907791579546 Producent: Brimarex MARAKASY Dostępne wzory: kurczak, żabka, biedronka, jednorożec, smok. Drewniane marakasy idealnie sprawdzą się jako pierwszy instrument Twojego dziecka, który pomoże mu odkryć świat muzyki i dźwięków. Wydają przyjemny dla ucha dźwięk. Marakasy są zdobione na kształt sympatycznych zwierzątek lub bajkowych stworzeń, co dodatkowo zachęci dziecko do pierwszych prób muzykowania. Będą idealnym rekwizytem na zajęcia rytmiczne, mogą też być świetnym pomysłem na prezent dla przedszkolaka. Połączenie zabawy z nauką zapewnia rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Instrument pomoże również w rozwoju koordynacji ruchowej, uwrażliwi dziecko na dźwięki oraz rozbudzi w nim poczucie rytmu. Gra na instrumentach rozbudza kreatywność, poprawia pamięć, uczy cierpliwości i wytrwałości, pomaga wyrażać emocje oraz daje wiarę w siebie.