MASKA FILC JELONEK

MASKA JELONKA DLA DZIECI

Szerokość maski: 20 cm Wysokość maski: 24 cm Materiał: 100% filc Maska przeznaczona jest dla dzieci. Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Maski filcowe to najlepszy pomysł na kostium dla dzieci. Maski z filcu są wytrzymałe, elastyczne i bardzo przyjemne w dotyku. Maska karnawałowa dla dzieci Jelonek świetnie się sprawdza na balu przebierańców czy występie w teatrzyku dziecięcym. Bez wątpienia, każde dziecko będzie zadowolone z takiego przebrania karnawałowego oraz z możliwości stania się na chwilę postacią z ulubionego filmu o Jelonku Bambi. Maska Jelonek to idealny dodatek do strojów dla dzieci i oryginalny pomysł na przedstawienia, bale karnawałowe, przyjęcia urodzinowe, imprezy dla dzieci z okazji Halloween oraz kinderbale. Maska wykonana z bardzo dobrej jakości filcu. Z tyłu każdej maski znajduje się elastyczna gumka do zakładania na głowę i zapobiegająca spadaniu maski z twarzy. Maska filcowa Jelonek to gwarancja pięknego przebrania i świetnej zabawy.