MATA GIMNASTYCZNA CZARNO-BIAŁA

Mata gimnastyczna czarno-biała 17357 Clementoni

Dane produktu: Mięciutka mata gimnastyczna z różnorodnymi akcesoriami do zabawy. Kontrastowe kolory - biały, czarny, czerwony i niebieski - stymulują rozwój zmysłu wzroku w pierwszych miesiącach życia dziecka. Dzięki podnoszonym brzegom zabawa będzie bardziej zróżnicowana i komfortowa. Brzegi są ozdobione kontrastowymi ikonami, aby zainteresować malucha i zaprosić go do podążania za nim oczami. Mata posiada pałąk z 4 zawieszkami zachęcającymi do odkrywania za pomocą zmysłów: element do zgniatania, piszcząca zabawka i grzechotka stymulują zmysł słuchu i dotyku, przyciągając uwagę niemowlęcia i zapewniając mu mnóstwo zabawy. Zabawka dla dzieci w wieku 0m+.

Dane techniczne

Płeć Uniwersalny