MATA PIANKOWA 16 ELEMENTÓW

Producent: -
Kod produktu: B412XX004071

Duże puzzle piankowe - mata edukacyjna 3 kolory

Piankowe puzzle to duuużo zabawy dla maluchów, a dokładniej duże zabawki przy, których nawet dorosły może poczuć się jak kruszynka. Piankowa mata edukacyjna przypominająca puzzle to sposób na wsparcie rozwoju kilkulatków, a nawet niemowląt. Z miękkiej zabawki mogą korzystać dzieci od 6 miesiąca życia. Prezentowane puzzle, podobnie jaki ich tradycyjne odpowiedniki, pomagają ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, kreatywność, a także sprzyjają koncentracji i uczą cierpliwości. Edukacyjna mata - puzzle piankowe: - są wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego z certyfikatem jakości CE; - są wolne od amoniaku, pachną neutralnie. Możecie być zatem spokojni, gdy dziecko przez przypadek weźmie je do buzi; - mają łagodne krawędzie i są lekkie, zatem maluch da radę je przenosić i układać; - łatwo utrzymać je w czystości, wystarczy wilgotna ściereczka z delikatnym środkiem myjącym; - mata edukacyjna, kreatywna układanka, a do tego wygodny materacyk na podłogę do zabawy lub miękki dywanik - oto zabawka wielofunkcyjna; - puzzle zapewniają maximum zabawy, bo po prostu są dla maluchów ogromne! Jeden element to wymiary 30x30cm. W opakowaniu znajdziecie 16 puzzli, które po ułożeniu stworzą np. szachownicę o wymiarach 120x120 cm. Puzzle są w kolorach różowym, białym i szarym.