Clementoni Moje Pierwsze Puzzle Peppa Pig

Dostępność: ostatnie sztuki

EAN: 8005125208296 Producent: CLEMENTONI

Pozycja "Moje pierwsze puzzle. Świnka Peppa" to puzzle zaprojektowane z myślą o dzieciach, które ukończyły szósty rok życia, pozwalający swobodnie ćwiczyć zręczność oraz zmysł obserwacji.

Umiejętności praktyczne, które najmłodsi będą ćwiczyć dzięki tego typu układance, z pewnością przydadzą się w przyszłości, pozwalając na osiąganie jeszcze bardziej zadowalających wyników.

Błyszczące i żywe ilustracje, które przedstawiają Peppę, jej brata George'a, Mamę i Tatę, przypadną do gustu każdej dziewczynce i chłopcu, którzy uwielbiają oglądać te sympatyczne postacie na ekranie.

Zaletą takiego zestawu będzie również odpowiednia jakość materiału, z którego zostały wykonane elementy, zabezpieczająca je przed zniszczeniem oraz zagięciami, które uniemożliwiają późniejsze dopasowanie do siebie kształtów.

Układanka dla dzieci o wymiarach 33,5 cm x 23,5 cm może posłużyć jako wyjątkowa ozdoba dziecięcego pokoju, pięknie prezentując się na ścianie albo biurku.

Zaletą puzzli jest także efekt drobnych diamencików, które urozmaicają wygląd obrazka.