Clementoni Montessori Ciało Ludzkie

EAN: 8005125500956 Producent: CLEMENTONI
Linia zabawek edukacyjnych inspirowana metodą Montessori dla rozwoju umiejętności psychoruchowych dzieci poprzez działania praktyczne, sensoryczne i poznawcze.
Podejście edukacyjne oparte na niezależności i szacunku dla naturalnego podejścia do dzieciństwa, do stymulowania uczenia się bez forsowania.
Marzeniem Marii Montessori było wychowanie szczęśliwych dzieci i pomoc w rozwijaniu ich talentów.
Jeden z najbardziej fascynujących tematów dla dzieci, odkrywanie ludzkiego ciała, jest rozwiązywany w prosty i naturalny sposób zgodnie z naukami metody Montessori.
Gra, która wyjaśnia, w jaki sposób powstaje ludzkie ciało, na zewnątrz i wewnątrz, anatomiczny model zaprojektowany na planszy.
Stymuluje dziecko do uczenia się bez forsowania. Wymiary: 8,00 x 25,50 x 20,00 cm Dla dzieci w wieku: 4+

Dane techniczne

Płeć Uniwersalny