Mały Geniusz Wielkie Laboratorium naukowe 9w1 Lisciani Giochi

Producent: Lisciani Giochi
Kod produktu: B202XX304-PL5758

Mały Geniusz Wielkie Laboratorium naukowe 9w1 Lisciani Giochi

Wybierz się w wyjątkowo interesująca podróż do świata nauki z Wielkim laboratorium naukowym 9w1 LISCIANI.

Ten bogaty zestaw umożliwi Ci wykonanie doświadczeń z zakresu aż 9 dziedzin naukowych.

Przekonaj się, ze nauka nie jest nudna! Poznasz zagadnienia z zakresu optyki i zbudujesz peryskop, odtworzysz wybuch wulkanu i wydobędziesz szczątki prehistorycznego gada. Swoje sekrety odkryje przed Tobą fascynujący świat botaniki. Podążając za wskazówkami stworzysz swój własny, tajemniczy ogród.

Wspaniały zestaw Wielkie laboratorium naukowe 9w1 LISCIANI zapewni dziecku niezwykle kreatywne zajęcie na bardzo długi czas.

W opakowaniu znajdują się niezbędne akcesoria, które umożliwią przeprowadzenie interesujących eksperymentów. Ilustrowany przewodnik będzie cennym źródłem informacji i licznych, dotyczących doświadczeń wskazówek, a kolorowa plansza śledzenie postępów w nauce.

Całkowicie bezpieczne składniki gwarantują bezpieczną, wspaniałą zabawę.

Zagadnienia i doświadczenia z zakresu fizyki, chemii, optyki, botaniki, geofizyki, astronomii, paleontologii, mechaniki czy krystalografii będą cennym źródłem wiedzy dla każdego ucznia.

Wielkie laboratorium naukowe 9w1 LISCIANI wprowadzi dziecko w fascynujący świat nauki i umożliwi przeprowadzenie ciekawych eksperymentów. Podczas doświadczeń dziecko rozwija kreatywność, trenuje spostrzegawczość oraz koncentrację. Uczy się odczytywania i podążania za wskazówkami. Zabawa to doskonały trening motoryki i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Przede wszystkim jednak to niezwykła frajda! Wykorzystane w zestawie materiały są całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka, pod warunkiem postępowania i użytkowania zgodnie z zaleceniami producenta.

W opakowaniu znajdują się:

• odczynniki chemiczne
  • blok ze szkieletem dinozaura i ekspozytor
  • narzędzia paleontologa
  • model wulkanu
  • młyn do samodzielnego montażu
  • peryskop do złożenia
  • model układu słonecznego
  • podstawa pod ogródek,
  • doniczka,
  • torf,
  • nasiona