Marioinex Klocki Waffle- 24 elementy

Producent: Marioinex
Kod produktu: B419XX900062

Marioinex Klocki Waffle- 24 elementy

Klocki Duże Waffle to jedena z najpopularniejszych pozycji wśród zabawek dla dzieci. Klocki Duże Waffle to charakterystyczne elementy w kształcie kratki (z 10 wypustkami i 4 otworami).

Są one wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest nietoksyczne. Jest to zabawka, którą uwielbiają zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Marioinex klocki Duże Waffle dają maluchom nieskończone możliwości tworzenia i projektowania. Można z nich składać najróżniejsze konstrukcje, które świetnie sprawdzą się potem podczas zabawy! Dom, stajnia, rakieta...to tylko kilka pomysłów na konstrukcje z klocków Marioinex.

Często polecane przez nauczycieli placówek wczesnoszkolnych ponieważ klocki te doskonale pomagają rozwijać psychomotorykę dzieci w wieku 2+ oraz skutecznie pozwalają się wyciszyć.

W zestawie znajdziesz 24 elementy.
Rozmiar opakowania: 21 cm x 19 cm x 10,5 cm

Dane techniczne

Płeć Uniwersalny
Wiek dziecka 3-6 lat
Wykonane z: plastiku

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (INPOST KURIER) już od 149,00 zł.