Marioinex Klocki Waffle Lokomotywa

Producent: Marioinex
Kod produktu: B419XX901595

Marioinex Klocki Waffle Lokomotywa

Klocki Duże Waffle to jedna z najpopularniejszych pozycji wśród zabawek dla dzieci. Klocki Duże Waffle to charakterystyczne elementy w kształcie kratki (z 10 wypustkami i 4 otworami). Są one wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest nietoksyczne. Jest to zabawka, którą uwielbiają zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

Marioinex klocki Duże Waffle dają maluchom nieskończone możliwości tworzenia i projektowania. Można z nich składać najróżniejsze konstrukcje, które świetnie sprawdzą się potem podczas zabawy! Dom, stajnia, rakieta… to tylko kilka pomysłów na konstrukcje z klocków Marioinex.

Często polecane przez nauczycieli placówek wczesnoszkolnych, ponieważ klocki te doskonale pomagają rozwijać psychomotorykę dzieci w wieku 2+ oraz skutecznie pozwalają się wyciszyć.

W zestawie znajdziesz 18 elementów.

Wymiary opakowania 17 cm x 14,5 cm x 13 cm

Produkt jest niedostępny? Sprawdź całą kategorię klocki duże waffle!

Dane techniczne

Płeć Uniwersalny
Wiek dziecka 3-6 lat
Wykonane z: plastiku

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (INPOST KURIER) już od 149,00 zł.