OBRAZKI MALUSZKA PARK

Producent: AWM
Kod produktu: D606XX11019

W książce Obrazki maluszka. Park

przedstawiono ilustracje w KONTRASTOWYCH barwach. RÓŻNE ZWIERZĘTA i ROŚLINY pokazane w formie PROSTYCH rysunków. Książka HARMONIJKOWA jest atrakcyjną dla leżącego maluszka formą przedstawienia treści. Świetne WPROWADZENIE w świat zwierząt i roślin w parku. Książeczka harmonijka to propozycja dla NAJMŁODSZYCH dzieci. Kontrastowe zestawienia bieli, czerni i czerwieni stopniowo wprowadzi maluszka w świat kolorów i kształtów. Książeczka prezentuje świat SYMPATYCZNYCH ZWIERZĄT i ROŚLIN w parku. Książka pokazuje CIEKAWE dla małego dziecka ZWIERZĘTA stopniowo wprowadza malucha w świat ZWIERZĄT jest dostosowana do PERCEPCJI DZIECKA ROZWIJA koordynację wzrokową MALUCHA OBRAZKI MALUSZKA Seria jest adresowana do NAJMŁODSZYCH DZIECI, które na początku widzą tylko podstawowe barwy. HARMONIJKOWE książeczki z trwałego kartonu zawierają WESOŁE ILUSTRACJE i PROSTE PODPISY. Forma harmonijki sprawia, że książeczkę można POSTAWIĆ ROZŁOŻONĄ w pobliżu maluszka, np. w łóżeczku. Sposób przedstawienia tematów jest idealnie dostosowany do możliwości percepcyjnych niemowlęcia.