OBRAZKI MALUSZKA WIEŚ

Dostępność: średnia ilość

Producent: AWM
Kod produktu: D606XXMOR000196

W książce przedstawiono ilustracje w KONTRASTOWYCH barwach. ZWIERZĘTA WIEJSKIE pokazane w formie PROSTYCH rysunków. Książka HARMONIJKOWA jest atrakcyjną dla leżącego maluszka formą przedstawienia treści. Zawiera BARWNĄ PLANSZĘ ze zwierzętami.

Obrazki maluszka wieś

Świetne WPROWADZENIE w świat zwierząt. Książeczka harmonijka to propozycja dla najmłodszych dzieci. Kontrastowe zestawienia bieli i czerni oraz innych podstawowych barw stopniowo wprowadzą maluszka w świat kolorów i kształtów. Książeczka prezentuje świat ZWIERZĄT WIEJSKICH . Książka • pokazuje CIEKAWE dla małego dziecka ZWIERZĘTA WIEJSKIE • stopniowo wprowadza malucha w świat ZWIERZĄT • jest dostosowana do PERCEPCJI DZIECKA • ROZWIJA koordynację wzrokową MALUCHA OBRAZKI MALUSZKA Seria jest adresowana do NAJMŁODSZYCH DZIECI, które na początku widzą tylko podstawowe barwy. HARMONIJKOWE książeczki z trwałego kartonu zawierają SYMPATYCZNE ILUSTRACJE i PROSTE PODPISY. Forma harmoniki sprawia, że książeczkę można POSTAWIĆ ROZŁOŻONĄ w pobliżu maluszka, np. w łóżeczku. Sposób przedstawienia tematów jest idealnie dostosowany do MOŻLIWOŚCI PERCEPCYJNYCH niemowlęcia.