Uczę się bawiąc. Odkrywamy Polskę Clementoni

EAN: 8005125500215 Producent: CLEMENTONI

Odkrywamy Polskę Dwustronna układanka Puzzle 7+ 104 elementy

• odpowiednie dla dzieci powyżej 7. roku życia • idealnie nadaje się na prezent • nauka geografii poprzez zabawę Puzzle CLEMENTONI Odkrywamy Polskę przeznaczone są dla dzieci, które ukończyły 7. rok życia. Można je układać obustronnie. Układanki przedstawiają fizyczną i polityczną mapę Polski. Dziecko przez zabawę poznaje informacje na temat najważniejszych jezior i rzek. Opakowanie zawiera również talię kart, aby grać i poznawać zabytki pochodzące z różnych regionów naszego kraju. Dzięki puzzlom CLEMENTONI, Twoje dziecko uczy się geografii, mając przy tym doskonałą zabawę.

Dane techniczne

Płeć Uniwersalny