PAMIĘĆ SENSORYCZNA

Terapia – Pamięć Sensoryczna gra logiczna

Zabawa w której do dyspozycji mamy 22 drewniane elementy o przeróżnych kształtach i wielkościach. Każdy z dostępnych elementów ma swoją parę. Zadanie w zależności od wariantu polega na odnalezieniu dwóch takich samych przedmiotów bez udziału zmysłu wzroku. Gra wspomaga motorykę małą, ćwiczy koncentrację oraz rozwija wyobraźnię. Cztery warianty zabawy. Drewnienie elementy o sporych rozmiarach zostały zaprojektowanie tak, aby ułatwić chwyt osobom starszym oraz po przebytych urazach, po udarach, czy w trakcie choroby Parkinsona. Dzięki prostym zasadom, gra jest idealna do wspólnej zabawy młodszych dzieci ze swoimi dziadkami. Razem spędzony czas, doskonale wpłynie na relacje pomiędzy pokoleniami, a jednocześnie dostarczy potrzebnych zarówno najmłodszym jak i najstarszym ćwiczeń sensorycznych. Zalety gry: Drewniane elementy Gra międzypokoleniowa Pomaga w utrzymaniu sprawności intelektualnej Zawartość opakowania drewniane elementy o rożnych kształtach i rozmiarach - 24 szt., worek, instrukcja.