PIÓRNIK HOT WHEELS

Dostępność: brak towaru

EAN: 5902643657434 Producent: STARPAK | Euro Trade

Starpak Piórnik z wyposażeniem 2kl Hot Wheels

W pełni wyposażony piórnik szkolny z kolekcji Starpak z licencją Hot Wheels. Dzięki żywej kolorystyce oraz ciekawej grafice, użytkowanie go to czysta przyjemność. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak z serii Hot Wheels Piórnik z 2 skrzydełkami i elastycznymi uchwytami na przybory szkolne zapinany jest na mocny zamek. W zestawie znajdują się kredki ołówkowe, flamastry, linijka, gumka, temperówka, długopis, ołówek, plan lekcji i tabliczka edukacyjna; łącznie ponad 20 elementów. Cały niezbędny komplet zamknięty w jednym piórniku, dzięki czemu oszczędzimy czas i odpowiednio wyposażymy dziecko. Produkt jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys.x szer. x gł. cm 13,5x20,5x4.