Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

Producent: Wader
Kod produktu: B110XX53010

Parking 2-poziomowy z serii Play Tracks Garage

to fantastyczna zabawka dla najmłodszych wielbicieli motoryzacji. Nowoczesna, lekka i prosta w montażu konstrukcja pozwala na ułożenie tras w różne kształty i zapewni Twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. Z różnokolorowych elementów powstaje system dróg o łącznej długości 3,4 m i dwupoziomowy garaż. Do zestawu dołączone jest autko Kid Cars Sport z przyczepką, na której jest dodatkowy pojazd, dekoracje i komplet 96 naklejek. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw, pobudza wyobraźnię naszych pociech i inspiruje do kreatywnego myślenia. Zabawa z wykorzystaniem zestawu z serii Play Tracks Garage wspiera rozwój ruchowy najmłodszych, zwłaszcza małej motoryki, ich umiejętności manualne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową, uczy logicznego myślenia i orientacji przestrzennej. Różnobarwne elementy pozwalają na poznanie i utrwalenie nazw podstawowych kolorów. Podczas zabawy nasza pociecha poznaje zasady ruchu drogowego oraz uczy się bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości bezpiecznego dla dzieci i trwałego tworzywa, dzięki czemu wszystkie części trasy zachowują kształt i kolor przez wiele lat. Komplet zapakowany jest w estetyczne pudełko, idealne na prezent.

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000